Ubytování

Objekt se nachází v pěkném údolí, obklopeném lesy plnými hub a borůvek, na hranicích Chráněné krajinné oblasti Šumava 1,5 km od Zdíkova. Asi 7 km západně je známý sportovní areál Zadov – Chruráňov, významné středisko zimních sportů. Toto místo je díky svému postavení předurčeno k pěším túrám i cyklistickým výletům do oblasti šumavských Plání. Penzion je vhodný jak pro klidnou rodinnou dovolenou, tak i aktivní sportovní a kulturní vyžití.

 

V levé části 1. patra je k dispozici 5 původních pokojů – 2x 4lůžkový pokoj, 3x 2lůžkový pokoj. Lůžkoviny a povlečení jsou v ceně ubytování, ve společných prostorách je k dispozici TV. Pro tyto pokoje se v 1. patře nachází jedna společná toaleta, v suterénu pro každý pokoj samostatné WC a společná sprcha. V přízemí je plně vybavená kuchyně (sporák s grilem, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, kompletní nádobí, pro každý pokoj uzamykatelné skříňky na potraviny) s jídelním koutem pro 8 lidí.

Od roku 2006 jsou v pravé části 1. patra k dispozici 3 nové pokoje, řešené formou apartmánů – 1x 4lůžkový pokoj, 2x 3lůžkový pokoj (možno použít i jako 2lůžkový). Každý pokoj obsahuje vlastní menší kuchyňský kout (dvouplotýnkový sporák, lednička s mrazícím boxem, dřez s teplou i studenou vodou), který je vybaven základním nádobím (hrnce, talíře, skleničky, příbory). Pro tyto 3 pokoje jsou k dispozici 2 koupelny a 2 WC – záleží na domluvě při rezervaci, zda bude koupelna samostatná (většinou pro 4lůžkový pokoj) nebo společná pro 2 pokoje.

 

Pro hosty k dispozici venkovní krytý bazén o rozměrech 6 x 3 metry. Možnost parkování u objektu, úschovna kol nebo lyží, možnost využití venkovního ohniště.

!! V ubytovacích prostorách platí zákaz kouření a vyžaduje se používání domácí obuvi !!
!! Ubytování psů, koček a ostatních zvířat není bohužel možné !!

Přejít nahoru